НачалоЗа насТаекуон ДоКалендарНовиниУспехиГалерияНормативна базаКонтакти
Новини ›› Изпит за черни колани - Благоевград
Изпит за черни колани - Благоевград
11-11-2007

На 09, 10 и 11 Ноември 2007 г. в Благоевград се проведе поредния изпит за черни колани от 1ви до 4ти дан. Кандидатите бяха 32 от 8 клуба. С всяка изминала година се наблюдава все по-високо ниво на кандидатите за черни колани. Въпреки тежкият тридневен изпит включващ покриване на нормативи по физическа подготовка, теория, терминология, силов тест, специална техника, самоотбрана и различните видове спаринг, само 4ма неможаха да съберат необходимия минимум от точки за успешно издържане на изпита.

На изпита Предцедателя на БФТ ITF Марио Богданов получи 6 дан от Майстор Ким Унг Чол, заради заслугите си и големия принос за успеха на българското Таекуон-До ITF по света.

Изпитната комисия беше:

Председател: Майстор Ким Унг Чол 8 дан

Зам. Председатели:

Марио Богданов 6 дан

Красимир Гергинов 6 дан

Членове:

Вергилий Ситнилски 4 дан

Тодор Козладеров 4 дан

Костадин Димитров 4 дан

Оценки от изпита:

  1. Христо Павлов Коев "АСТК Тракия" Пловдив - 1 дан
  2. Венелин Валентинов Анков КБСП Перник - 1 дан
  3. Димитър Иванов Христов "Таек Кион" Ботевград - 1 дан
  4. Делчо Веселинов Кабакчиев "Таек Кион" Ботевград - Неиздържал
  5. Георги Димитров Иванов "Таек Кион" Ботевград - Неиздържал
  6. Иван Огнянов Летов "Атила" Плевен - 1 дан
  7. Иван Цветанов Стамболийски "Таек Кион" Ботевград - 1 дан
  8. Йордан Атанасов Добрев "Таек Кион" Ботевград - Неиздържал
  9. Цветан Валериев Пешев "Кум Рьонг" Враца - 1 дан
  10. Дюк Обиике Нуамеруе "Левски Ангели" София - 1 дан
  11. Александър Хари Михов "Левски Ангели" София - 1 дан
  12. Светослав Димитров Христов "Фолкън" Благоевград - 1 дан
  13. Радослав Цветанов Цеков "АБЦ" София - 1 дан
  14. Антони Евгениев Давидов "АБЦ" София - 1 дан
  15. Петьо Светлозаров Чолаков "АБЦ" София - 1 дан
  16. Христо Михайлов Георгиев "АБЦ" София - 1 дан
  17. Божидар Иванов Димитров "АБЦ" София - 1 дан
  18. Станимира Николаева Петрова "Асеновец" Асеновград - 1 дан
  19. Силвия Красимирова Захариева "АБЦ" София - 1 дан
  20. Невена Панталеева Маркова "АБЦ" София - 1 дан
  21. Моника Бориславова Китова "АБЦ" София - 1 дан
  22. Иван Володиев Неделев "Левски Ангели" - 2 дан
  23. Цветомир Панчев Динчев "Один Оптикс" Панагюрище - 2 дан
  24. Георги Андонов Костадинов "ГЕДО" Кърджали - 2 дан
  25. Йорданка Владимирова Петрова "АБЦ" София - 2 дан
  26. Валентина Валентинова Йочкова "АСТК Тракия" Пловдив - 2 дан
  27. Лидия Стоянова Дукова "Левски Ангели" - 2 дан
  28. Живко Евгениев Коевски "Левски Ангели" - 3 дан
  29. Иво Стефанов Стефанов "АБЦ" София - Неиздържал
  30. Даниел Иванов Цаков "Атила" Плевен - 3 дан
  31. Недялка Иванова Бачева "АБЦ" София - 3 дан
  32. Албена Иванова Малчева "АБЦ" София - 4 дан
Начало | За нас | Таекуон До | Календар | Новини | Успехи | Галерия | Нормативна база | Контакти | Вход © 2009 Българска федерация по Таекуон До ITF
Всички права запазени.