НачалоЗа насТаекуон ДоКалендарНовиниУспехиГалерияНормативна базаКонтакти
Новини ›› 9та купа на Сърбия и Черна гора по Tаекуон-До ITF
9та купа на Сърбия и Черна гора по Tаекуон-До ITF
12-03-2005

На 12.03.2005г. в гр.Бачка Топола, Сърбия и Черна гора се проведе шампионат за 9-та Купа на Сърбия и Черна гора по Таекуон-до ITF.

Състезанието беше в дисциплините Форма и Спаринг, индивидуално и отборно, за деца, юноши и девойки, мъже и жени. В него взеха участие отбори от Словения, Хърватска, Република Сръбска, Босна и Херцеговина, Сърбия и Черна гора и България или общо 250 състезатели.

Българската делегация бе съставена от 40 човека от няколко клуба, а именно: “Фолкън“- Благоевград, “Один Оптикс“- Панагюрище, “Калоян Ладимекс“- Перник, “КБСП“- Перник, “Кум Рьонг“- Враца и “АВС“- София.

Състезанието беше много добра проверка за всички учасници преди предстоящото Европейско първенство по Таекуон-до ITF в Дъблин, Ирландия. Отлично се представиха всички състезатели от България. Ето и медалистите:

Деца

  1. Кристиян Игнатов (Калоян - Ладимекс) – 2ро място спаринг деца до 35 кг.
  2. Светлозар Рангелов (Калоян - Ладимекс) - 1во място спаринг деца до 40 кг.
  3. Зорница Митева (Один - Оптикс) - 3то място спаринг деца до 50 кг.
  4. Ростислав Йорданов (КБСП) – 3то място спаринг деца до 55 кг.
  5. Иван Георгиев (Калоян - Ладимекс) – 1во място спаринг деца над 55 кг.
  6. Мирослава Николова (Калоян - Ладимекс) – 2ро място тъль деца до 1ви гуп, 3то място спаринг деца до 35 кг.
  7. Милен Благоев (Калоян - Ладимекс) – 1во място тъль деца до 1ви гуп
  8. Антон Тодоров (Джонг Тонг) - 2ро място тъль деца до 5ти гуп

Юноши и девойки

  1. Ива Герасимова (Джонг Тонг) - 3то място тъль девойки до 1ви гуп, 3то място спаринг девойки до 48 кг.
  2. Искра Апостолова (Фолкън) – 3то място тъль девойки до 1ви гуп, 2ро място спаринг девойки над 60 кг.
  3. Галя Симеонова (Джонг Тонг) – 2ро място тъль девойки до 1ви гуп, 3то място спаринг девойки до 60 кг
  4. Цвета Ерова (Один Оптикс) – 1во място тъль девойки до 1ви гуп, 2ро място спаринг девойки до 42 кг
  5. Емил Славотинов (Джонг Тонг)- 2ро място тъль юноши до 1ви гуп
  6. Калоян Ивов (Калоян - Ладимекс) - 1во място юноши до 52 кг., 3то място тъль юноши до 1ви гуп
  7. Марио Кирилов (АБЦ) - 1во място тъль юноши до 1ви дан, 1во място спаринг юноши до 58 кг.
  8. Искрен Апостолов (Фолкън) – 2ро място спаринг юноши над 70 кг.

Мъже и жени

  1. Недялка Бачева (АБЦ) - 1во място спаринг жени до 52 кг.
  2. Амалия Колева (АБЦ) - 2ро място тъль жени до 1ви дан, 1во място спаринг жени до 58 кг. и до 63 кг.
  3. Михаил Харизанов (АБЦ) – 3то място спаринг мъже до 63 кг.
  4. Лука Галчев (Один Оптикс) – 2ро място спаринг мъже до 63 кг.
  5. Добромир Карабельов (Фолкън) – 1во място спаринг мъже до 63 кг.
  6. Илия Илиев (Фолкън) – 2ро място спаринг мъже до 71 кг.
  7. Андон Манов (Фолкън) – 3то място спаринг мъже до 80 кг.
  8. Николай Кехайов (Фолкън) – спаринг мъже над 80 кг.
  9. Николай Тху Ле (Один Оптикс)- 2ро маясто тъль мъже до 1ви дан
Начало | За нас | Таекуон До | Календар | Новини | Успехи | Галерия | Нормативна база | Контакти | Вход © 2009 Българска федерация по Таекуон До ITF
Всички права запазени.