НачалоЗа насТаекуон ДоКалендарНовиниУспехиГалерияНормативна базаКонтакти
Новини ›› Изпит за черни колани 01, 02 и 03 Октомври 2004 Благоевград
Изпит за черни колани 01, 02 и 03 Октомври 2004 Благоевград
03-10-2004

На 01, 02 и 03 Октомври 2004г. в Благоевград се проведе изпит за черни колани

На изпита гостуваха генералният секретар на Европейската федерация (AETF) Панайотис Гяламас (VII дан) и генералният секретар на Гръцката федерация Василис Александрис (VII дан). Изпитната комисия беше в лицето на майстор Ким Унг Чол (VIII дан), Марио Богданов (V дан) президент на БФТ ITF и Красимир Гергинов (VI дан) вицепрезидент на БФТ ITF. Кандидатите бяха 34 от 10 клуба.

І дан мъже до 30 г.

  1. Петър Митанкин - "AБЦ" - София
  2. Марио Кирилов - "AБЦ" - София
  3. Искрен Искрев - "Багатур" - Стара Загора
  4. Илия Илиев - "Фолкън" - Благоевград
  5. Николай Кехайов - "Фолкън" - Благоевград
  6. Добромир Карабельов - "Фолкън" - Благоевград
  7. Андон Манов - "Фолкън" - Благоевград
  8. Стоян Калаузки - "Фолкън" - Благоевград
  9. Михаил Иванов - "Фолкън" - Благоевград
  10. Орлин Христов - "Арес" - София
  11. Здравко Еров - "Один - Оптикс" - Панагюрище
  12. Цветомир Динчев - "Один - Оптикс" - Панагюрище
  13. Емил Йотов - "Левски - Ангели" - София
  14. Иван Неделев - "Левски - Ангели" - София
  15. Антон Димков - "АСТК - Тракия" - Пловдив
  16. Явор Атанасов - "АСТК - Тракия" - Пловдив
  17. Иван Димитров - "АСТК - Тракия" - Пловдив
  18. Александър Бенов - "АСТК - Тракия" - Пловдив
  19. Владислав Съйков - "AБЦ" - София

І дан мъже до 40 г.

  1. Даниел Николов - "AБЦ" - София

І дан жени до 30 г.

  1. Мария Кирицова - "AБЦ" - София
  2. Диана Сербезова - "Левски - Ангели" - София
  3. Лидия Дукова - "Левски - Ангели" - София
  4. Ася Калчева - "Левски - Ангели" - София
  5. Валентина Йочкова

ІІ дан мъже до 30 г.

  1. Иво Стефанов - "AБЦ" - София
  2. Михаил Харизанов - "AБЦ" - София
  3. Живко Коевски - "Левски - Ангели" - София

ІІ дан мъже до 40 г.

  1. Емил Ангелов - "Таек Кион" - Ботевград

ІІ дан жени до 30 г.

  1. Ирена Власова-Цветкова - "Кум Рьонг" - Враца

ІV дан мъже до 40 г.

  1. Борислав Витков - "Таек Кион" - Ботевград

ІV дан мъже над 40 г.

  1. Цветан Симеонов - "Джонг Тонг" - Козлодуй

Неиздържали

  1. Нели Тодорова - "Багатур" - Стара Загора
  2. Боян Христов - "Багатур" - Стара Загора
  3. Пламен Влайчев - "Багатур" - Стара Загора
Начало | За нас | Таекуон До | Календар | Новини | Успехи | Галерия | Нормативна база | Контакти | Вход © 2009 Българска федерация по Таекуон До ITF
Всички права запазени.