От 6 до 12 Септември 2011 г. В Пхенян, КНДР се проведе 17то Световно първенство по Таекуон-До ITF. Състезателите ни спечелиха два златни, три сребърни и шест бронзови медала и така успяхме да постигнем най-доброто класиране на България на световно първенство. На първо място в комплексното класиране е Северна Корея, следвана от Русия и Таджикистан. Общо 1110 състезатели от 86 страни взеха участие в първенството.
Ето и как някои от медиите отразиха и успеха на нашите състезатели
Нова телевизия – предаването е “Здравей България” Епизод 13 от 21.09.2011 г.(2:12):
BBT – “Спортното по BBT” (06:55) –
Комиците по БТВ на 01.10.2011 – 21:00 ч.
Информационна агенция “Фокус” – Текст
ММА България –Текст
ZOVNews – Враца –Текст
Фактор ONLINE – Текст
